Opowiadanie o tym co zdarzyło się w chatce jagi i łamignata

Pobierz

Przypominam o naszej lekturze .W opowiadaniu poznajemy historie dziçki o kolejnych wydarzeniach i uloŽonych kolejno narratora, który éwiat przedstawiony.. 3. Przyjrzyj się uważnie bohaterom ukazanym na obrazkach i postaraj się jak najdokładniej .Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - streszczenie.. Zmartwienie Łamignata.. Otwórz komiks na stronie 3 i przeczytaj, co zaszło pewnego dnia w chatce Jagi i Łamignata.. Po drodze spotyka w lesie Mirmiła z .Otwórz komiks na stronie 3 i przeczytaj, co zaszło pewnego dnia w chatce Jagi i Łamignata.. irytacja radość zniechęcenie smutek rozbawienie oburzenie Jaga Łamignat uczucie przyczyna uczucie przyczyna 7.. Pomysł Jagi.. Przeczytajcie uważnie.1.. Wyjaśnij, co było przyczyną takich emocji.. Uzupełnij wniosek odpowiednimi wyrazami ramki.. Wykorzystaj materiał z lekcji.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Miłej pracyKajko i Kokosz.. Próby podniesienia męża na duchu.. Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.Proszę o wypracowanie lektury Kajko i Kokosz szkoła latania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym..

Spróbuj opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.

W temacie wiadomości podaj: imię ,nazwisko i klasę!. Efekt uŽycia niezwyklej fujarki.. W piątek osob y chętne będą mogły na ocenę prz eczytać swoje opowiadania.. W chatę Jagi i Łamignata się pokłucili książka kajko i kokosz szkoła latania.. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. Efekt użycia niezwykłej fujarki.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. 3. Przyjrzyj się uważnie bohaterom ukazanym na obrazkach i postaraj się jak najdokładniej ich opisać.Kajko i Kokosz - Jaga i Łamignat - Ustawianie w kolejności.. Ma maczugę, którą nazywa Bacikiem, i którą tylko on jest w stanie podnieść (lub osoba, która wymówi odpowiednie zaklęcie).. Zawodowo okrada bogatych i wspomaga biednych.. Zbiera grupę zwiadowców.. To komiks autorstwa Janusza Christy.. Zaczynamy zatem tydzień z Kajkiem i Kokoszem.. Zmartwienie Łamignata.. Bohater historii Łamignat (zbój i mąż czarownicy Jagi) źle się czuje i narzeka na brak sił.. W tym samym czasie kasztelan Mirmił powraca ze swoimi .Kajko i Kokosz.. a. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata ( przepisz we właściwej kolejności lub wpisz poprawną kolejność wydarzeń)..

Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.

pkt.. =====Co zdarzyło się w chatce Jagi i łamignata Kajko i kokosz szkoła latania Odpowiedź Guest Pewnego dnia zbój Łamignat nie czuł się najlepiej, był bardzo osłabiony przez co nie mógł napadać bogatych, a całych swych łupów oddawać biednym.1.. Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Irytacja,radość,zniechęcenie,smutek,rozbawienie,oburzenie JAGA- ŁAMIGNAT- 6.Napisz w .zeszycie lub na komputerze opowiadanie o tym,co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata .Wykorzystaj materiał z poprzednich ćwiczeń.2.. ZADANIA NA 28.05.2020r.. napisz opowiadanie z elementami opisu postaci o tym co zdarzyło się w chacie wdowy.. Zmartwienie Łamignata.. Zastanów się, czym różni się komiks od opowiadania.. Pamiętaj o wstępie, rozwinięciu i zakończeniu.. Mam nadzieję, ze trochę się tez pobawimy.. Szkoła latania - streszczenie.. Jak będzie potrzeba, ma w nią zadąć.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Wykonaj zadania podane niżej w zeszycie.. Szkoła latania - streszczenie.. Witajcie, na tej lekcji dowiemy się, co to jest komiks i jakimi rządzi się prawami.. Pamiętaj, że opowiadanie musi składać się ze wstępu, rozwinięcia i zakończenia, które wyodrębnić należy akapitem..

Pomysł Jagi.Co zdarzyło się w chacie wdowy?

z góry dzięki wrazie czego to na podstawie balladyny juliusza słowackiego Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-12-03 .Zbój, przyjaciel Kajko i Kokosza o bardzo życzliwej, wrażliwej i przyjaznej naturze.. Nie zapominaj o czasownikach oraz o wyrazach wskazujących na następstwo czasowe, np. najpierw, potem, po jakimś czasie… Do opowiadania wplatajNapisz opowiadanie o tym, co zdarzył się w chatce Jagi i Łamignata.. Niestety wszelkie próby lotu kasztelana bolesny upadek, gdyż nie pozwolił czarownicy posmarować miotły maścią, ani spokojnie wypowiedzieć zaklęcia.. od tego zależy czy zdam.. Na wykonanie zadania masz czas do poniedziałku 30 marca.. Efekt użycia niezwykłej fujarki.. Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Łamignat skarży się na niemoc.. Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata .Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. Spokojne Žycie w chatce.- określić różnice miedzy komiksem a opowiadaniem (w załączniku przesyłam materiały) - w zeszycie napisać notatkę na temat opowiadania Czarownica Jaga, jego żona, wręcza mu magiczną fujarkę.. Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.. Wyślij opowiadanie na mego maila..

Spokojne życie w chatce.6.

UWAGA.. Pamiętaj, że opowiadanie musi składać się ze wstępu, rozwinięcia i zakończenia, które wyodrębnić należy akapitem POWODZENIA!6.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Pomysl Jagi.. Uporzqdkuj punkty tak, aby powstal plan wydarzeó zgodny z tym, co zdarzylo sie w chatce Jagi i Lamignata.. Temat: Komiks - połączenie tekstu i obrazka.. Jego żona Jaga posiadająca magiczne moce, chcąc pomóż mężowi ofiarowuje mu fujarkę o zaklętej mocy nadającej nadludzką siłę.. Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.. Wykorzystaj materiał z wcz orajszych kar t pracy.. Zastanów się, co mógł czuć każdy z bohaterów, i przyporządkuj mu odpowiednie uczucie.. Pomysł Jagi.. Napisz w programie Word (wklej do zeszytu lub go przepisz) i prześlij na moją pocztę, w czwartek do godz. 16.LEKTURA KAJKO I KOKOSZ SZKOŁA LATANIA.MAM NAPISAĆ OPOWIADANIE O TYM CO ZDARZYŁO SIĘ W CHATCE JAGI I ŁAMIGNATA.. Jego ulubione powiedzonko to Lelum polelum.. Pomysł Jagi.. Zmartwienie Lamignata.. Poznamy bohaterów, przypomnimy sobie najważniejsze wydarzenia oraz dowiemy się, co to właściwie jest komiks.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Posiadam wypracowania na temat: - Co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.namalowana słowami, czyli o bohaterach komiksu J. Christy.. a. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata ( przepisz we właściwej kolejności lub wpisz poprawną kolejność wydarzeń).2.. Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata według planu wydarzeń wykorzystaj materiał z ćwiczeń z poprzednich lekcji.. proszę o plan wydarzen kajko i kokosz szkoła latania Zaloguj się .Kajko i Kokosz, Szkoła latania - problematyka W komiksie Janusza Christy występują dwa typy bohaterów - pozytywni, m.in. bohaterowie główni Kajko i .odpowiednie uczucie.Wyjaśnij co było przyczyną takich emocji.. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. Niech jeden z utworów Wisławy Szymborskiej lub Czesława Miłosza zaimspiruja cie do pisania .Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Plan zapisz w zeszycie.. Spokojne życie w chatce., Zmartwienie Łamignata., Próby podniesienia męża na duchu., Pomysł Jagi., Efekt użycia niezwykłej fujarki.W tym tygodniu przyjrzymy się nieco innej niż do tej pory lekturze.. Swoją pracę napisz w Wordzie i wyślij na adres: Opisz dokładnie swoją pracę.. Pisz w odpowiednim czasie.. Wykonaj zadania podane niżej w zeszycie.. Mimo prawie nadludzkiej siły często czuje się słaby; by dodać mu otuchy jego .Otwórz komiks na stronie 3 i przeczytaj, co zaszło pewnego dnia w chatce Jagi i Łamignata.. Gdy w końcu kasztelanowi udaje się wznieść w powietrze, okazuje się, że sterowanie miotłą nie jest łatwą umiejętnością.Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt