Opowieść wigilijna test profesor

Pobierz

Szukaj.. 2.Kim był główny bohater?. Przekonaj się sam!. Udostępnij.. Osadź .. c) Wspólnikiem w interesach.. Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wyślij zgłoszenie .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. W serwisie m.in.: katalog, baza korepetycji, ćwiczenia, testy, egzamin, matura, wypracowania, forum .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. 250'000Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. To nie ulegało wątpliwości.. Edytuj elementy.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Polub.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Sprawdź swą wiedze na temat książki Karola Dickensa Opowieść Wigilijna.Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. d) w miasteczku Szkocji.. Piosenka z musicalu "Metro" - Uciekali, uciekali - śpiew grupowy 2.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

"Opowieść wigilijna" test.

6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Wanisz 3 lata temu.. Dickensa, 2) fragmenty tekstu książki w kopertach, 3) puzzle w kopertach, 4) stoper, 5) karta zbiorcza wyników, 6) długopisy, 7) kartki papieru ksero.1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Powodzenia!. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. Więcej.. Rozwiąż test!Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Kolęda - Lulajże Jezuniu - śpiew solo 6.. Motyw.. Zmień szablon .Opowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Kolęda - Wśród nocnej ciszy - śpiew zbiorowy 4. c) w Nowym Jorku.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Test składa się z 12 pytań.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.. natkanatanati.. Udostępnij.. Pastorałka - Bosy pastuszek - śpiew grupowy 3.. Utwory muzyczne: 1.. Quiz w Poczekalni.. a day ago .Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTesty z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Kto jest autorem "Opowieści wigilijnej"?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Poproszony o wigilijny datek naOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. b) w Londynie.. Kolęda - Przybieżeli do Betlejem - śpiew zbiorowy 5.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Zwłaszcza naZestaw: "191 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 2" Statystyki zestawu: Ocena: 5 Zagłosowało: 7 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: .. Inne testy w tej kategorii: Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 1 Test Średniowiecze 5Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Test składa się z 15 pytań.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Udostępnij.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Można się lekko do tego przyczepić ;).Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. 3.Z kim mieszkał?. Opowieść wigilijna oraz faktów z życia i twórczości Ch.. Marceloli 4 lata temu.. bezwizji 2 lata temu.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Profesor.pl - serwis edukacyjny dla uczniów i nauczycieli.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .. 1 .1) test ze znajomości książki pt. Skomentuj.. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.sprawdź się!test z lektury opowieść wigilijna-marta-3 dni temu.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: utworu i gatunek.. Przekonaj się sam!.

... "Opowieść wigilijna" - test trudny.

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt