Napisz co robisz w sobote po niemiecku

Pobierz

Takie proste np. wstaję o 7:00, później jem śniadanie itp. tylko żeby nie zawsze zaczynało się od ich.. Proszę pomóżcie, jestem w 2 klasie.. o której wstajesz co jest i co robisz.na poziomie 4 klasy szkoły podstawowejWstaje o 7 rano.Ubieram się do szkoły.. W sobotę wstałam o 10.. - Was machst du gern?Co lubie robic w wolnym czasie w formie listu po rosyjsku +1 głos.. Co robisz w sobotę przed południem (3 zdania) + Godziny słownie.. Question from @alusiek1234.. Czasowniki czasu teraźniejszego :) Proszę pisać jako chłopak Rodzaj Męski !. Daje Naj, Pozdrawiam ;) Napisz 12 zdan co robiłem w sobote, i 12 zdan co robiłem w niedziele.. Daje NAJ!Napisz po niemiecku parę zdań co robisz gdy jest ładna pogoda,a co gdy jest brzydka pogoda?. na wtorek to mam .podmiot (kto, co) -Magda z Kaska orzeczenie (co zrobily) - odwiedzily dopelnienie (kogo) - mnie okolicznik czasu (kiedy) - w sobote O ile wikipedia nie klamie jest to podmiot towarzyszacy, a nie zbiorowy.. np: W sobotę wstałam o 10 .Zjadłam śniadanie .. itp. wyszłam an dwór.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Question from @Juliawojciechow4 - Szkoła podstawowa - Język francuski .. W domu odpoczywałam.. .Napisz 12 zdan co robiłem w sobote, i 12 zdan co robiłem w niedziele.. Potem poszłam do szkoły.. Napisz co robisz w sobote po niemiecku uwzględniając ponisze punkty 1 o kturej wstajesz 2 z kim spotykasz się … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz po niemiecku ..

1.Opis weekendu po niemiecku.

;) Prosze o ładne rozbudowane zdania.. Wieczorem o 20 jem kolacje ogladam tv.O 21:30 idę się wykopać i idę spać.. W niedzielę spotkałam się z przyjaciółmi" 15 zdań.Napisz po Niemiecku 10 zdan co robisz w weekend 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama kasia121212xd kasia121212xd Am Samstag bin ich um 10:00 aufgestanden.. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. proste przykłady.. zadanie dodane 14 kwietnia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] rosyjski; opis;Napisz co to znaczy : co robisz.. po Niemiecku W czasie Perfect.Opisz swoją niedziele i sobotę po NIEMIECKU!. Potem umyłam .Przydatność 55% Opis dnia po angielsku.. Zjadłam śniadanie i ubrałam się.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Napisz w iniemiu Kasi krótki list do Anki, w którym podzielisz się z przyjaciółką swoimi wątpliwościami i opowiesz o przeżywanych uczuciach .. Opis pobytu w bibliotece po rosyjsku.. 2010-02-02 17:13:53 Opisz weekend po Niemiecku w czasie Perfekt ( przeszłym ) Na jutro!. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Napisz po angielsku co będziesz robić w wakacje (czas przyszły) 2013-06-03 07:52:37 Napisz dialog po niemiecku 2009-03-18 16:52:38 Załóż nowy klubNapisz 10 zdań o sobie co robisz w ciągu dnia?.

napisz po niemiecku co robisz w sobotę lub niedziele.

Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle.. Meistens spiele ich am Computer.Co chętnie robisz?. Zdania nie "opowiadanie" które się ze sobą łączą "np. - w Sobotę wstałem o 10. spater, habe ich gefruhstuckt.. Zjadłam obiad.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. O 7:15 jem śniadanie i słucham radia.Idę do szkoły o 7:30.Od 8 do 13:20 jestem w szkole.Jem obiad o 14.Pod wieczór gram na komputerze później odrabiam lekcje i uczę się.. po Niemiecku W czasie Perfect.. Myśle że pomogłam liczę na naj.Napisz co robisz w sobotę po rosyjsku BEZ TŁUMACZA TYPU GOOGLE.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Napisz podsztówke o swoich wakaciach po niemiecku plisssssss!. 4,069 wizyt.. Dann komme ich nach Hause zuruck.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Np. 1.Wstałem rano o godz 8 i zjadłem Sniadanie.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Napisz opowiadanie na temat lata co lubie robic itp. .. 0 głosów.. Am Sontag spiele ich FuBball.Napisz co robiłeś w weekend.. po niemiecku Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2014-10-02 22:06:48opisz w 18 zdaniach po niemiecku w czasie przeszłym to co dzisiaj robiłeś.. Po południu poszłam do domu.. 4.pózniej w. pon.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17..

po niemiecku?

gram na komputerze (od 17 -19)Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycie.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt