Opis swojego ulubionego zwierzaka po angielsku

Pobierz

Sądzę, że każdy .Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Na jutro.. bardzo chcę mieć 6 albo 5. a nasza pani jest wymagająca.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.70% "Opis mojego pokoju" po angielsku; Polecane teksty: 84% List do inrmacji; 85% Gazetka o Waszyngtonie, może być jako wypracowanie o Waszyngtonie, informacje: historia, biały dom i inne , ilustaracje.. Gdzie byłeś?. pomocą których bada otoczenie - dla psa wąsy są jak czujniki!. Miś ten bardzo mi się podoba.Jest dla mnie bardzo ważny bo niesie za sobą wiele wspomnień.Miś jest moim przyjacielem !. Daisy is medium-sized and not so heavy.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Moj pies jest zwierzęciem bardzo wesołym.. Sądzę, że chłopak na tym obrazku jest bardzo przystojny.Opis dnia po angielsku: spójniki.. Na drzwiach wejściowych naklejony jest plakat mojej ulubionej .Opis obrazka po angielsku to jedno z zadań pojawiających się na maturze ustnej z języka angielskiego.. Ma okrągłą buzię, duże, zielone oczy z długimi rzęsami i średniej długości, ciemne, kręcone włosy.. To zwykły kundel, ale to zwierzak bardziej kochany i wierniejszych niż wszystkie harty i dogi razem wzięte!.

Opis osoby po angielsku.

Może być zmyślone Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Ania25 24.5.2010 (21:26) Opisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO .Przykład recenzji filmu po angielsku - mój ulubiony film.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Opis książki Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: damcioxxx 4.5.2010 (13:22) opis Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: ewelina15123 18.5.2010 (15:25) Prosze na jutro musze napisać po angielsku opis Polski.. ma być to miś.. Bo ja nie bardzo umiem sama pisać po angielsku tego typu wypracowania.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Człowiek byłby na pewno bardzo nieszczęśliwy, gdyby nie towarzyszyły mu zwierzęta!. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. Jest wysoka i szczupła.. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz.. 2011-04-12 21:40:01 `Za co kochasz swojego ulubionego piosenkarza / piosenkarkę .. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Przykładowy opis psa po angielsku My dog's name is Daisy..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Pytania widzi tylko egzaminator.. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Mam napisać na angielski mojego ulubionego wykonawcę,pomocy?. poleca 75 % 1493 .. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. ?Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. 2021-01-18 17:40:40 Pliss zad 3 z ang potrzebuje ja teraz 2021-01-18 14:52:46; Błagam niech ktos pomoże z kartą pracy DAM NAJ ZA DOBRE WYPEŁNIENIE 2021-01-18 10:23:18Masz swojego ulubionego piosenkarza lub piosenkarkę?. Co robiłeś?. w opisie musą znalezć się odpowiedzi na te pytania: Where is he/she fom.. Mój pies nie jest rasowy.. Monika jest podobna do swojego taty.. Opis mojego pokoju.. a tutaj polecenie z książki po polsku: Napisz o .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz opis swojego zwierzaka?. How many brothers/sisters has he/she got.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór..

ma być opisane po angielsku.

Zadanie opisu obrazka trwa około 4 minut.Mój ulubiony zespół .. Przykładowy opis obrazka po angielsku: .. Na obrazku widzę młodą dziewczynę siedzącą na kanapie obok swojego chłopaka.. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Czas czytania: 1 minuta.. Jest już zemną pół roku.lubi chodzić zemną na długie spacery po parku i grać a piłkę .Jego ulubione danie to karma dla psów.ma on grubą sierść i oklapnięte uszy.jego oczy są koloru niebieskiego ,nos jest prosty.jest dość szczupły .kocham go i chce mieć takiego psa na zawszę.Mój pies - opis.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązaniaZobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opis psa po angielsku z tłumaczeniem ;] Muszę zrobić na plastykę pracę biało czerwoną ale nie mam pomysłu co to może być np : wisiorek , pomógł by ktoś ?. To nic trudnego!. Jeżeli widzi że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opisz swój pokój poleca79% Język polski ..

Opis swojego pokoju.

Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w .opis po angielsku swojego ulubionego aktora/aktorkę ?. to ma być na jutro na kartce dużej z brystolu albo innej.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Opis zwierzęcia.. jest biały.. 2012-06-01 17:41:41 Konkurs na ulubionego piosenkarza / piosenkarkę .. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.. Oczywiście po niemiecku.. Oboje mają wygodne ubrania - jeansy i bluzki.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. mam także wkleić zdjęcie na tą kartkę,ale to zdrukuję.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.. Dziewczyna czyta książkę a chłopak gra w grę komputerową..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt