Napisz list do siebie z przyszłości

Pobierz

985 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Może to będzie pierw­sza oka­zja żeby dokład­niej zasta­no­wić się nad swoim życiem i przy­szło­ścią.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Uwzględnij w liście wszystko: • jakim człowiekiem jesteś.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21:33:41; Napisz list do kolegi lub koleżanki.. Następnie wystarczy wybrać za jaki czas ma przyjść do Ciebie ten email.Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Natomiast jeśli masz problem z przeszłością, napisz najpierw list do "starego" siebie.. ), poproszenie kogoś bliskiego o przetrzymanie do odpowiedniej daty i wysłanie go po tym czasie lub po prostu przygotowanie sobie miejsca, które otworzysz dopiero za X czasu.Pomyśl o tym, że list ten otworzysz na kilkadziesiąt lat.. Przy okazji nowego roku Victoria Beckham podsumowała swoje dotychczasowe najważniejsze decyzje i wróciła się do siebie "z przyszłości".. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. inspiracja, Rozwój.. Co czujesz?. Gdy przyjdzie odpowiednia pora, w Twojej skrzynce mailowej pojawi się list od Ciebie z przeszłości!Zapisz miejsce i datę napisania listu - niech to będzie data z przyszłości, którą opisujesz w liście.. Udostępnij.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Jedyne o co Cię proszę to o to, abyś w tym liście wybaczył sobie swoje błędy, które teraz Ci przeszkadzają i blokują Cię w dalszym rozwoju..

Napisz list do siebie z przyszłości!

.Jeśli tak - możesz napisać do siebie maila, podać dzień, w którym chciałbyś go dostać i… zapomnieć o wszystkim.. • w jaki sposób do tego doszło.. 13 maja 2014 • Wyświetleń: 6 869 .. Poświęć kilka godzin i napisz list do sie­bie z przy­szło­ści.. Temat niezbyt ciekawy, żeby nie napisac głupi, brzmi dokładnie tak:"Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Jak wyglądasz?. Niewiele się zmieniłam wizualnie, ale wewnętrznie sporo.. Może już wiesz dokład­nie jaką masz wizję, ale za kilka lat jej obraz może .Nigdy nie stoisz w miejscu, z każdym dniem rozwijasz się i doskonalisz, stajesz się lepszy dla bliskich, stajesz się lepszy w tym co robisz, drogą małych kroczków osiągasz wielkie rzeczy.. Teraz wystarczy złożyć list i wsadzić go do koperty.Pisanie do siebie w przyszłości to oryginalny sposób na refleksję nad swoim obecnym życiem, a także wyznaczanie osobistych celów na przyszłość.. Zobacz ogólny wzór listu motywacyjnego i nasze porady.. 2011-05-17 20:00:39List z przyszłości, czyli wyobraź sobie, że dostałaś wiadomość od siebie samej starszej o 20 lat… Ewa Tarnowska 29 sierpnia 2019 Ponieważ uroda bierze sie ze środka, dobre samopoczucie jest kluczową sprawą.Chciałabym abyście przeczytali i ocenili list, który jakiś czas temu pisałam na j.polski..

Wyobraź sobie siebie w przyszłości.

Kto Cię otacza?. Mimo całej swojej prostoty potraktuj to poważnie, aby jak najlepiej go wykorzystać.Spróbuj wcześniej pomyśleć o pomysłach, napisz list i trzymaj go w miejscu, w którym będziesz .List do siebie z przyszłości.. Jeśli wylewność nie jest Twoją mocną stroną, może to być jedno zdanie.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. [tak mówili do mnie znajomi z klasy w gimnazjum i liceum] Wiem, że zastanawiasz się aktualnie czy zostać w Koperniku (szkoła z j. francuskim w Katowicach) czy iść do Słowaka (liceum w Chorzowie, w którym działa Klub Podróżników Peneplena).Napisz wiadomość do siebie z przyszłości albo do kogoś innego, a my wrzucimy list do skrzynki gdy tylko przyjdzie czas Napisz wiadomość Pierwszym krokiem będzie napisanie wiadomości.list-do-siebie Dziś trafiłam na ciekawy serwis (i w związku z tym post będzie nostalgiczno — filozoficzny).. Napisz do nas.. ,,Mam nadzieję, że od ciebie również otrzymam list.''.. (Wyobraź sobie, że masz 96 lat.. Napisz o tym.. Jeśli dzielisz się swoją historią lub podsyłasz informacje, które możemy wykorzystać w materiale, wyślij je z aktualnego adresu e-mail i nie zapomnij się podpisać.Napisz krótki list do siebie z przyszłości.. List wydaje się banalnym narzędziem, ale czasami im prościej, tym lepiej.83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat..

"Proszę siebie o…".

Ogromnie polecam napisać list do siebie z przyszłości, doświadczenie jest naprawdę niezwykłe.Napisz list do redakcji × Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. FutereMe.org to prosta aplikacja która pozwala napisać list do siebie samego , który zostanie nam dostarczony w przyszłości.Napisz do siebie z przyszłośći list!. 85% List pożegnalny dla Harpagona od Elizy i Kleanta - "Skąpiec".Zadanie z polskiego na temat: napisz do sb list, w którym wyznaczysz sb cele na nowy rok szkolny.. Wiem, że nowa szkoła oznacza nowe wyzwania i trudności.Napiszę po prostu swoje imię i nazwisko ,,I/N''.. "Wierzę w to, że…".Co ważne - pamiętaj, by pisząc swój list z przyszłości, używać czasu teraźniejszego.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. FutureMe to bardzo prosta strona, które w kilka chwil pozwoli Ci wysłać do siebie list z przyszłości.. ,,Mam nadzieję, że cieszysz się z tego listu.''.. Jest to dla mnie szczególny dzięń, ponieważ przeszłam ze szkoły podstawowej do gimnazjum.. Jakie są marzenia i cele, które chciałbyś zrealizować do tego czasu?. Świetnie sobie poradziłeś!. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Jeśli czujesz, że pisanie przychodzi Ci z trudnością, spróbuj zawrzeć tam kilka zwrotów, które widzisz poniżej: "Przepraszam siebie za…"..

Pokonać prokrastynację - tablica i list do siebie.

Zrelaksuj się i wyobraź sobie co tak naprawdę chciałbyś i mógłbyś osiągnąć za kilka lat, gdyby nie ograniczenia jakie masz w swojej głowie.FutureMe - list do siebie z przyszłości.. Aby ułatwić Ci jego napisanie, w tym akapicie zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące jego treści.napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. Nie żebym była jakoś specjalnie leniwa - po prostu niektóre rzeczy …A na zdjęciu ja, właśnie sprzed trzech lat, na wycieczce w Wietnamie, właściwie miesiąc po napisaniu do siebie listu, o którym wspominam.. Skomentuj.. Nie zakończę tego listu w żaden sposób.. Napisz w liście co do tej pory osiągnąłeś.I właśnie o tym chciałabym napisać w liście do samej siebie sprzed dekady… Cześć Kinu!. "Dziękuję sobie za…".. • jakie okoliczności tobie sprzyjają.- Napisać kilka listów.. Jak napisać list motywacyjny, żeby nie trafił do kosza?. • kto towarzyszy tobie w tej drodze.. Mam przynajmniej taką nadzieję.. Jak wygląda Twoje otoczenie?. Nie wiem, jak Wy, ale ja czasami potrzebuję sporej dawki motywacji, żeby coś zrobić.. Dzięki zastosowaniu tej nietypowej formy wypowiedzi możemy zauważyć, jak bardzo Victoria docenia swoje doświadczenia i jak wiele chce jeszcze osiągnąć.Tag: list do siebie z przyszłości.. List skieruj do siebie samego lub do kogoś, kto jest ważny w Twoim życiu.. • jakie cele i marzenia realizujesz.. Napiszę to jakoś inaczej!. Pierwszego dnia września rozpoczęłam nowy rok szkolny.. Z kim jesteś?. 79% Napisz list do siebie, który za 20 lat przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie teraz ważne.. Jesli zastanawiasz się nad tym jak zapisanie listu o celach i wizji językowej może Ci pomóc to obejrzyj ten materiał.. Co ta wersja Ciebie doradziłaby młodszej sobie?).. Niech ten list przypomni tobie doro Opublikowany w:Z lepszym bądź z gorszym skutkiem.. "Cenię w sobie to, że…"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt