Charakterystyka klasy sprawozdanie klasa 5

Pobierz

Klasa liczy siedemnastu uczniów; - czterech uczniów z niedorozwojem umysłowym i jeden uczeń z elementami autyzmu.. Krótka charakterystyka klasy: Uczniowie są mili, zabawni, weseli i koleżeńscy, chętnie sobie pomagają.. Są w klasie również uczniowie reprezentujący wysoki poziom intelektualny,SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI WYCHOWAWCZEJ w I semestrze.. Współpraca z rodzicami uczniów przebiega prawidłowo, rodzice biorą udział w spotkaniach wywiadowczych i indywidualnych, telefonują.Klasa IIb.. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.Sprawozdanie wychowawcy klasy 4 Sprawozdanie wychowawców klas 5_6 Sprawozdanie wychowawcy klasy 7 Sprawozdanie wychowawcy klasa 8.. Klasa włączyła się w przygotowanie teatrzyku dla dzieci z przedszkola w Wielopolu Skrzyńskim.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Poprzedni.. Wyprawa zaczęła się bardzo wcześnie - o godzinie 6 odbyła się zbiórka pod szkołą.. Nazwisko i imię PrzedmiotPlik sprawozdanie wychowawcy z klasyfikacji klasy za pierwszy okres roku szkolnego.doc na koncie użytkownika Karol66 • folder Dokumenty • Data dodania: 23 sty 2013Ogólna ocena poziomu dydaktycznego klasy z uwzględnieniem tabeli nr 4 Uczniowie mający trudności w nauce i podjęte działania ( skierowanie na badania, przebadani przez poradnię, uczęszczający na zespół dydaktyczno- wyrównawczy, współpraca z pedagogiem i rodzicami, indywidualizacja zadań itp.)sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki"..

Charakterystyka klasy V integracyjnej.

Szkoła Podstawowa nr 17 z oddziałami integracyjnymi w Częstochowie ma 4 oddziały klas integracyjnych.. Powrót.. Dnia pierwszego grudnia 2019 r. nasza klasa - siódma 'A' wybrała się na wycieczkę do Warszawy.. Następny.. Uczniowie uzyskali bardzo dobry wynik ze sprawdzianu w klasie VI ( śr. 27, 8 punktu ), co uplasowało ich na siódmym stopniu staninowej skali dziewięciopunktowej, a to odpowiada poziomowi wysokiemu .. Charakterystyka to forma wypowiedzi ustnej lub pisemnej, która ma na celu przedstawienie cech zewnętrznych i wewnętrznych postaci rzeczywistej, literackiej lub fikcyjnej.. Kiedy już weszliśmy do autokaru i.W każdym razie na pierwsze półrocze klasy drugiej ( średnia ocen klasy 3,3) było 19 ocen niedostatecznych i 89 ocen dopuszczających.. gen. Mariusza Zaruskiego 34-501 Zakopane, ul. Karłowicza 6 tel.. Średnia frekwencja I semestr: II semestr: Roczna: 3.. Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Aktualności; Nasza szkoła .Z klasą w marcu wybraliśmy się na spektakl "Alicja w Krainie Czarów" do Sędziszowa Młp.. Nazwisko i imię Przedmiot Uczniowie z 2 ocenami niedostatecznymi Lp.. Wychowawca - XY 3.. Stan klasy na początku roku szkolnego: II.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy..

Charakterystyka klasy: 5.

Tworzymy zgraną, zaradną rodzinę klasową.. Informacje ogólne: Klasa Rok szkolny Wychowawca 1.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. Uczniowie z wydłużonym etapem nauczania 4.. Ilość zebrań zespołu nauczycieli uczących w klasie.. Pałac w Wilanowie 2.. 10 uczniów uzyskało średnią ocen poniżej 3,0 ( 2,8, 2,4, 2,4, 2,0 2,8, 2,5, 2,6, 2,4, 2,0, 2,5, 2,1), co dało w efekcie najsłabszy wynik na poziomie klas gimnazjalnych.Title: ROCZNE SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY (I - III SP) Author: user Last modified by: user Created Date: 6/15/2010 11:02:00 AM Other titlesPrzedział 6,0 - 5,0 4,99 - 4,75 4,75 - 4,0 3,99 - 3,0 2,99 - 0,0 Ilość uczniów UCZNIOWIE ZE ŚREDNIĄ OCEN .. Nazwisko i imię średnia Zachowanie ŚREDNIE OCENY KLASY Z POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓWSPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY Klasa: Wychowawca: 1.Stan klasy: .. Klasa IIb liczy 21 uczniów w tym 11 dziewczynek i 10 chłopców.. Klasa III liczy 10 uczniów.. Brały w niej udział 23 osoby.. Mc'donald W ubiegłym tygodniu nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Warszawy.. I ZACHOWANIEM (wzorowe lub bardzo dobre) Lp.. Plan wycieczki: 1.. Charakterystyka klasy pod względem dydaktyczno - wychowawczym: ..

Data i podpis wychowawcy klasy .

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jak napisać charakterystykę .. Klasa liczy 15 uczniów w tym 7 chłopców i 8 dziewczynek.. Data Tematyka spotkania Frekwencja n-li .. Created Date: 6/19/2010 5:05:00 PM Other titles: SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY .Sprawozdanie z klasyfikacji semestralnej .. Przygotowaliśmy wspólnie z kolegami z klasy IIa uroczysty apel o charakterze patriotycznym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.17.. Pojechała na nią zdecydowana większość klasy, nasza wychowawczyni Pani Mielecka oraz pani od historii jako.Charakterystyka klasy ( trudności dydaktyczne i wychowawcze): Problemy dydaktyczne: Głównym problemem dydaktycznym w klasie szóstej u niektórych uczniów było : nie wykorzystanie swoich możliwości intelektualnych, brak samodyscypliny, systematycznego utrwalania zdobytych wiadomości i umiejętności na lekcjach , trywialnie mówiąc nie .A u nas rzeź niewiniątek - likwidują szkołę specjalną, planują łączyć klasy, ograniczyć etaty pedagogów, psychologów i bibliotekarzy Grono 20. styczeń 2021 14:33Przykładowe sprawozdanie..

Realizacja planu wychowawczego klasy.

Sejm 3.. Uczniowie klasy VI osiągnęli w tym semestrze bardzo dobre wyniki w nauce, gdyż średnia ocen wynosi 4,0.. Pedagog wspomagający - YZ 4.. Lubimy się uczyć, aktywnie uczestniczymy w życiu klasy i szkoły.. Klasy V przystąpiły do I Ogólnopolskiego Sprawdzianu z Oficyną Wydawniczą Tutor.. Klasa niekiedy rozbrykana, ale na lekcjach pracowita i zdyscyplinowana.WSiP.. Arkusz Sprawdzian z Tutorem dla uczniów klas piątych szkoły był podobnie jak arkusze dla klasy IV wzorowany na arkuszu sprawdzianu przygotowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, zgodnie z nową formułą sprawdzianu obowiązującą od 2015 .Oskwarek - Portal dla Nauczycieli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt