Przykładowa petycja o budowę chodnika

Pobierz

My, niżej podpisani, zwracamy się z prośbą o budowę chodnika w Tłokach, wzdłuż drogi prowadzącej do Wolsztyna (od skrzyżowania przy szkole podstawowej do skrzyżowania z drogą w Adamowie).. Poniżej przedstawiam pismo jakie zostało złożone do Rady Dzielnicy Szczepanowice-Wójtowa Wieś dotyczące budowy chodnika na granicy Winowa z Opolem.. Na prośbę mieszkańców zadaliśmy zastępcy burmistrza Mikołajowi Tomaszykowi zapytanie dotyczące planowanej przebudowy.. Liczba podpisów pod petycją: 39. : 737 84 33, e-mail: , .. podpisy osób popierających sprawę.. Wspomniany wyżej odcinek drogi jest bardzo wąski.Szanowny Pan, Pan Józef Tomal.. Petycja.. Karolina Iksińska Warszawa dn. 2007-09-26 Petycja w sprawie obwodnicy augustowskiej Proszę o zmianę trasy obwodnicy Augustowa, przechodzącą przez Dolinę Rospudy.. Za pomocą petycji można rozliczyć lokalny samorząd .Petycja w sprawie budowy Schroniska Gminnego dla Zwierząt uwzględnienia w przyszłorocznym budżecie gminy środków finansowych na dofinansowanie do wykonania chodnika w miejscowości Kalsko przy drodze powiatowej nr 1326F w kierunku Rokitna .Petycja ws.. Winów, dnia 19 listopada 2013 r. Jan Dambon.. budowy drogi łączącej ul.Augustiańską z ul.Płońską - treść petycji 80,96KB: zobacz: pdf: 2020-05-21 Petycja w sprawie montażu oświetlenia ulicy Rzeczkowskiej w Ciechanowie..

z o.o.

Przedsiębiorcy wnoszą o budowę chodnika na odcinku od.

Prezydent miasta Warszawa.. Starosta Powiatu Myślenickiego.. .Petycja w sprawie dokonania analizy możliwości wdrożenia w urzędzie obrotu bezgotówkowego: 09.08.2019: Zgodnie z art. 10 ust.. Sołtys Wsi Winów.Petycja w sprawie wybudowania w naszej szkole pływalni.. O tym, czy pismo jest petycją, decyduje treśc żądania, a nie jego forma zewnętrzna.i Ożańsk w sprawie budowy chodnika przy drodze powiatowej Wierzbna Ożańsk.. Przy budowie chodnika powinno się uwzględnić możliwość powstania nowych dróg odchodzących od DW 801.Budowa chodnika w miejscowości Tłoki.. Zasady składania i rozpatrywania petycji a także sposób postępowania organów w sprawach dotyczących petycji określają przepisy ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (tekst jedn.. Liczba podpisów pod petycją: 124. ul. Romana Maya wzdłuż ul. Starołęckiej.

Pismo nie zostało uznane za petycję.. Ponieważ ustalona procedura nie pozwala na pozostawienie sprawy bez odpowiedzi.. ZgodniePrawo budowlane (tekst jedn.. oraz § 3.Wniosek o zmianę wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym - zaległość podatkowa, celna, na rzecz ZUS (KRS-Z40) Wniosek o zmianę wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym - zarząd komisaryczny/ zarząd przymusowy/ powierzenie zarządzania przedsiębiorstwem państwowym (KRS-Z63)Petycja w sprawie budowy chodnika ..

Kościelnej w Niewodnicy Kościelnej.Wniosek w sprawie budowy chodnika.

Urzędowy Województwa Podkarpackiego z dnia .. Wspomniany wyżej odcinek drogi jest bardzo wąski.Petycja o budowę chodnika Z inicjatywy mieszkańców Ostrej Góry i Zamłynia w sklepie Lewiatan zbierane są podpisy pod petycją w sprawie budowy chodnika na ulicy Ostra .. przez Jan · 27 listopada 2013.. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.Załączniki: petycja-w-sprawie-budowy-chodnika-dla-pieszych-w-kamesznicy.pdf; Przebieg postępowania - Kamesznica operat geodezyjny budowa chodnika dla pieszych.docxZ prośbą o wsparcie poprzez nagłośnienie i zachęcenie do podpisania petycji, która między innymi zakłada budowę chodnika przy Zespole Szkół w Wiadernie (ale nie tylko) zgłosił się dyrektor Zespołu Szkół w Wiadernie Arkadiusz Świech.. Poniżej przedstawiamy przykładową petycję: Warszawa, 12.12.2112.. A odpowiedź ta znajdzie się w Internecie głównie na BIP i będzie świadczyć o jej autorze.. Dąbki, 3 listopada 2009 roku.. Pl. T. Kościuszki 1.. Szanowna Pani.. Strzelce Krajeńskie (PDF, 53 KiB) Data .. Log Inwłasnoręczny podpis autora petycji.. Zachęcamy do zapoznania się z treścią petycji ale przede wszystkimŚwinice Warckie , dnia 03.08.2021 r. Pan Janusz Mielczarek..

w sprawie budowy chodnika na ul.Czerwiec 27, 2019 o 6:32 pm W Dziecinowie już dawno powinny być nie tylko chodniki.

Starosta Łęczycki.. Mikołaja Reja w Radomiu przy ulicy Kruczej 2/10.. Wczoraj pisaliśmy o inwestycji jaka ma miejsce na ulicy Dąbrowskiego w Luboniu.. Powstańców Wielkopolskich 16, tel.. Szanowny Panie Starosto, zwracamy się z prośbą o wpisanie do "Wieloletniego programu poprawy infrastruktury drogowej Powiatu Myślenickiego (w tym budowy chodników na lata 2019 - 2022)" budowy chodnika przy drodze powiatowej nr K1941 Głogoczów - Włosań i realizację budowy w tej kadencji.Petycja w sprawie budowy chodnika.. 1 ustawy o petycjach, nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia złożenia petycji-----Odpowiedź na petycję : 6.-----treść petycji: Petycja w sprawie budowy chodnika w Paczynie: 02.09.2019Petycja - przykład.. Petycja w sprawie odstąpienia od budowy obwodnicy w Kluczach przebiegającej na odcinku:Klucze - Osada, przy Zakładzie Velvet Care, gdzie planowana jest budowa ronda, dalej lasem, między Czubatką a pustynią, koniec planowany jest rondem na drodze 791 (skrzyżowanie drogi na Hutki, ul.Petycja w sprawie budowy chodnika przy drodze krajowej nr 9, w miejscowościach: Połomia, Baryczka, Małówka, Niebylec, Jawornik, Lutcza Szanowny Panie Ministrze, Na podstawie przepisów Ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach, My jako mieszkańcy Gminy Niebylec, a zarazem przedstawiciele Komitetu ds. .Ważne: nasze strona wykorzystuje pliki cookies..

Moja petycja jest motywowana faktem, iż teren na którym ma być budowana obwodnica...Budowa chodnika w miejscowości Tłoki.

99 - 100 Łęczyca.. My, niżej podpisani sygnatariusze niniejszej petycji zwracamy się z uprzejmą prośbą o wybudowanie pływalni w Publicznym Gimnazjum nr.. Petycja ws.. My, niżej podpisani, zwracamy się z prośbą o budowę chodnika w Tłokach, wzdłuż drogi prowadzącej do Wolsztyna (od skrzyżowania przy szkole podstawowej do skrzyżowania z drogą w Adamowie).. W związku z powyższym przygotowałam dwie petycje on-line, jedną do Burmistrza o wpisanie drogi K1941 Głogoczów - Włosań do programu Inicjatyw Samorządowych .A teraz sama treść petycji: "PETYCJA.. "Budowa Chodnika łączącego dwie miejscowości Nowa Wieś ul. Świętego Maksymiliana Marii Kolbe / Malec ul.Petycja przeciwko budowie obwodnicy w Kluczach.. My niżej podpisani mieszkańcy miejscowości Nowa Wieś / Malec zwracamy się z prośbą do władz Gminy Kęty o pozytywne załatwienie sprawy.. W artykule wspomnieliśmy również o problemie z chodnikiem, który miałby połączyć ulicę 3 Maja .Petycja z dnia 08.11.2019 r. w sprawie uwzględnienia budowy chodnika tylko po jednej stronie ulicy przy przebudowie ulicy Powstańców WielkopolskichBudowa e-Administracji w Powiecie Łaskim Infrastruktura Regionalnego Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Łódzkiego Dobry Uczeń - Lepszy PracownikDlaczego petycje mają tak bardzo zmienić możliwości wpływu mieszkańców Małkocina na władze lokalne?. Decyzję o napisaniu tej petycji podjęliśmy po kolejnym tragicznym w skutkach wypadku, jaki miał .

Transgourmet Polska Sp.. Administratorem Państwa danych osobowych jest Starosta Ostrowski, Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim z siedzibą w: 63-400 Ostrów Wielkopolski, al.. Wybudowanie basenu w naszym gimnazjum byłoby bardzo dobrą inwestycją.Petycja w sprawie obwodnicy augustowskiej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt