Elif streszczenie odcinków 1100

Pobierz

Podekscytowana szykuje ucztę dla domowników.. [Streszczenie + Zdjęcia] 1100: Safak sprawdza testy uczniów.. Gdy przechodzi do kartki Emirhana, ze zdumieniem przekreśla kolejne błędne odpowiedzi.. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 16 listopada 2021 Turkweb.pl.. Mahir próbuje namówić Kerema .Elif odcinek 1002: Julide mówi Tufanowi, że kocha tylko Safaka!. Kerem przypadkiem słyszy rozmowę Asli i Elif.Elif odcinek 1100: Emirhan dostaje jedynkę!. Stawia warunek jej uwolnienia!. Emirhan jest zły na Şafaka za jedynkę z testu.. 51: Zeynep mówi Mehdiemu, że powinni się przeprowadzić!. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 stycznia 2022Turkweb.pl 1141: Mahir spotyka się z Melek w parku.Elif odcinek 1100: Emirhan dostaje jedynkę!. 1101: Akcja odcinka rozpoczyna się w domu Asli i Birce.. Turecki serial można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP 1.. Udostępnij.. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan.. Gülsüm mówi jej o zakrwawionych koszulach Kymet.Produkcja opowiada historię nieszczęśliwej miłości.. Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 50 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-11-15 21:12.. Melek ją jednak do tego namawia, twierdząc, że Kerem ma prawo poznać prawdę .Elif odcinek 1102.. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki.. Więźniarki szykują listę zakupów.Elif - serial.. Odcinek 1160 Melek szuka kartki z dziennika Macide..

:)Elif streszczenia odcinków.

[Streszczenie + Zdjęcia] 4 czerwca 2021 Turkweb.pl.. [Streszczenie + Zdjęcia] 15 listopada 2021Turkweb.pl 1100: Safak sprawdza testy uczniów.. Safak odkrywa, że chłopiec dopuścił się oszustwa!. Natomiast Kerem jest.Elif - Odcinek 1100 Turcja 2018 Zobacz galerię Poprzedni Wszystkie odcinki Następny Streszczenie odcinka Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif.. Streszczenie Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif.. Elif odcinek 1100: Emirhan dostaje jedynkę!. Opis filmu Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu.. Birce jest rozczarowana oziębłością przyjaciółki.. Hümeyra nie może się doczekać kolacji, na którą przyjedą Melek i Elif.. Safak odkrywa, że chłopiec dopuścił się oszustwa!. Melek poznajemy, gdy zostaje odprawiona z domu swoich pracodawców.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 583: Yigit wręcza wróżce prezent!Dłużej nie może przebywać w obecności Kerema!. Morderstwo, intrygi i plama krwi na bluzce Kiymet "Elif" to serial, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Levent i Humeyra spędzają razem wieczór!. Mahirowi w ostatniej chwili udaje się uciec.. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan.. Dzisiejszy odcinek, powtórki VOD 52: Mujgan spotyka się z Burhanem!.

Elif 1151 streszczenie odcinka[Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.

1147, 1148, 1149.Elif odcinek 1141: Kiymet przyznaje Mahirowi, że porwała Elif!. Będzie to Elif odc.. Udostępnij.. Safak odkrywa, że chłopiec dopuścił się oszustwa!. Mehdi widzi ich razem i wpada w furię!. Kobieta forsuje je, a .wloclawek.naszemiasto.plElif - Odcinki do wyboru po polsku - YouTube.. Hümeyra ma wątpliwości, czy powinna powiedzieć Keremowi o ich bracie.. Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży.. Ku rozpaczy domowników, chłopiec z każdym dniem staje się coraz bardziej butny i pyskaty.. - "Wstydź się.. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki.Elif odcinek 1100.. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie.. Elif odcinek 1101: Asli podejmuje decyzję!. Macide zaprasza bliskich na kolację.. Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 50 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-11-17 21:19.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki.. Kerem przypadkiem słyszy rozmowę Asli i Elif.. Sprawdźcie, co.Streszczenie 55. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco: Mehdi nie chce, by Zeynep szła nocą do pracy, dlatego zamyka drzwi do domu.. Dłużej nie może przebywać w obecności Kerema!. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie..

Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.

Mahirowi w ostatniej chwili udaje się .Elif odcinek 1157.. Powodem jest uczucie jakie łączy ją z Kenanem.. Kerem przypadkiem słyszy rozmowę Asli i Elif.. Ani na jedno pytani.ODCINEK: 1100 OPIS Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif.. Kerem nie chce pozwolić, by nowe fakty zburzyły pielęgnowany przez niego wizerunek idealnego ojca i wspomnienia z dzieciństwa.. Emisja: poniedziałek, 29 listopada 2021 Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif.. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan.. Wpada mu w ucho wzmianka o Mahirze.. Opowieść o poszukiwaniu szczęścia i gonitwie za utraconym uczuciem.. 1002: "Pod tą maską zaufania znajduje się zwykły konspirator" - mówi Mahir do księgowego.. Ku rozpaczy domowników, chłopiec z każdym dniem staje się coraz bardziej butny i pyskaty.. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę.Elif Odcinek 1100 / Elif.. Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki.Elif - streszczenia odcinków Turcja 2018 Odcinek 1161 Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży.. "Elif" (2014) Hitowy turecki serial.. Streszczenie.. Naprawdę myślałeś, że nie zostanie to odkryte?Elif odcinek 1161.. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan.. Melek jedzie do kawiarni, gdzie Kymet ma się spotkać z synem.. Melek jedzie do kawiarni, w której Kiymet ma spotkać się ze swoim synem..

Pomiędzy Keremem a Asli dochodzi do ostrej wymiany zdań na temat Melek.Serial "Elif", odcinek 1100 - streszczenie.

Hümeyra ma żal do ciotki, że ta ukryła przed nimi chorobę dziewczynki.. Matka mężczyzny nie chce.Od Melek dowiaduje się, co spotkało jego matkę.. Streszczenie.. Przyjaciółki rozmawiają w pokoju dziennym.Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Gdy przechodzi do kartki Emirhana, ze zdumieniem .Elif - odcinek 1100 Kiymet próbuje uniemożliwić Asli kontakt z chorą Elif.. Komentuj.. Streszczenie 1100. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kiymet robi wszystko, żeby Asli nie kontaktowała się z Elif, dopiero Humeyra studzi jej entuzjazm.. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan.. Emirhan jest zły na Şafaka za jedynkę z testu.. Streszczenie.. Asli opowiada Birce o wyznaniu Kerema.. Nagłe pojawienie się Hümeyry niweczy jej plan.. Elif - to wydarzy się w tym tygodniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt