Miłosne życzenia urodzinowe dla męża

Pobierz

autor: nieznany.W urodziny Twoje życzę Ci, Serce moje, miłości i kochania aż do samego zwariowania.. Niech Twój słoneczny uśmiech zdobi każdy mój poranek!. Mnóstwo odwagi w dążeniu do celu, jeszcze więcej energii w spełnianiu marzeń i niespotykanej siły, która sprawia, że idziesz przez życie nie bacząc na przeciwności losu i trudności.. Zdrowia, szczęścia, pomyślności.Piwa, wódki i miłości.Miłych dni, ciekawych wrażeń,i spełnienia wszystkich marzeń.. Sto lat kochanie życzyć Ci będę, Z prezentem pierwsza do Ciebie przybędę!Życzenia urodzinowe dla męża.. Moim największym życiowym sukcesem jest Twoja miłość.. Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości oraz powodzenia w życiu i miłości!. 50 romantycznych życzeń urodzinowych dla twojego męża.. Dziękuję Bogu, że jesteś ze mną.. Dziękuję Bogu, że jesteś ze mną.. Jesteś moim wsparciem, moim prawdziwym przeznaczeniem.. Kocham cię i mam nadzieję, że masz najlepsze urodziny w otoczeniu tych, które kochasz.Żona.. Niech uśmiech na Twojej twarzy zagości, Bo dom Twój pełen będzie dziś gości!Życzę Ci wspaniałych urodzin.. Nieraz piękne słowa dają więcej radości niż otrzymanie prezentu.. Pamiętaj, w życiu nie ma czego żałować, A urodziny trzeba hucznie świętować, I tak też dzisiaj zaraz zrobimy, Wzniesiemy toast, życzenia złożymy.. Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata, Dla Ciebie ciepło słonecznego lata, Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie, Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie, Dla Ciebie kwiatki kolorowe, I marzenia deserowe..

Najlepsze życzenia urodzinowe!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Twoja miłość jest dla mnie słońcem, które sprawia że kocham, pragnę i żyję tylko dla Ciebie.. 4,88 .. Wszystkiego najlepszego dla opiekuna mego serca.. Bardzo Cię kocham Ty o tym wiesz.. Mężu kochany, Ja Twoja żona W dniu Twych urodzin jestem wzruszona Bardzo Cię kocham Ty o tym wiesz Przyjmij życzenia ode mnie też Chcę by te gwiazdy co są na niebie Zawsze świeciły tylko dla Ciebie Słonko niech lica Tobie ogrzewa Niech Cię do snu kołyszą drzewa A sny radosne jawą się stają I sto lat życia w szczęściu Ci dająMój drogi mężu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Już się chłodzi skrzynka piwa Męża.. Za każdą nieprzespaną noc, spędzoną przy łóżeczku dziecka.. A co najważniejsze pamiętaj, że zawsze będę z Tobą!Prezent na urodziny dla męża Dużo uśmiechu, wiele miłości udanych imprezek i serdecznych gości pięknego życia, późnej starości niech zawsze szczęście w Twym sercu gości!. I sto lat życia w szczęściu Ci dają.W tak uroczystym dniu urodzin Twoich, przyjmij tych życzeń garść z rąk moich.. Dziękuję za każdy dzień, za każdą wspólną chwilę dobrą i złą.. Mój drogi Mężu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij!Zawsze z Tobą będę!. Dużo zdrowia i miłości,moc uśmiechu i […] Czytaj dalej.Życzenia Miłosne Stwórz Kartkę miłosną Gotowe Kartki miłosne Wprowadź własne życzenie miłosne z okazji urodzin dla najwspanialszego męża oraz tatusia na świecie i nie tylko :) Być z Tobą do końca świata, taki jest mój plan nie chcę w moim życiu żadnych innych nigdy zmian.Średniej długości życzenia miłosne dla męża dopasowane są do kryształów 3D o wymiarach: 15x5x5 cm..

Życzenia urodzinowe dla żony od Męża.

Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto byćNie wiesz jakie życzenia urodzinowe dla faceta wybrać, aby podkreślić ten ważny dla niego dzień?. Wszystko, co piękne i wymarzone, niech w Twym życiu będzie spełnione.. Niech radość i szczęścieŻyczenia urodzinowe dla męża Mężu mój najdroższy - z okazji urodzin, życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli,.Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin.. Za Twoją codzienną miłość, cierpliwość i dobroć.. Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg!. Miłość nigdy nas nie ujdzie, dopóki żyjemy.. Zobacz naszą bazę i zainspiruj się!. Przez wszystkie moje lata bycia twoją żoną nigdy nie przestałem cię kochać.. Jesteś moim wsparciem, moim prawdziwym przeznaczeniem.. Wszystkiego najlepszego!. Pół wieku już na świecie spędziłeś, I wiele szaleństw w tym czasie przeżyłeś.. Dziękuję za Twoją dobroć, cierpliwość i zrozumieniem.. Siłę ducha, myśli, nóg, niech jak dotąd daje Bóg!. Zawsze będziesz moim ulubionym pięknem.. Zawsze świeciły tylko dla Ciebie.. Dużo uśmiechu i radości niech w portfelu pieniądz gości a serce niech z radości drży że takiego fajnego męża masz Ty.. Kocham Cię i cenię naszą rodzinę.. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij!.

Przyjmij życzenia ode mnie też.

Niech Twoje życie będzie wypełnione miłościąWszystkiego najlepszego dla mojego męża Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!. Życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin składa żonaKochanemu mężowi w dniu urodzin wiele szczęścia, uśmiechu na twarzy, niegasnącego uczucia między nami, wielkiej miłości dla całej rodziny, oraz spełnienia wszystkich marzeń.. ludzkiej przyjaźni oraz życzliwości.. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe, niech szybko minie.. Jeżeli Twój mężczyzna jest poważnym, wyważonym i twardo stąpającym po ziemi człowiekiem, polecamy złożyć mu tradycyjne życzenia .Jun 22, 2020Mar 11, 2021Feb 27, 2021W dniu Twych urodzin jestem wzruszona.. A sny radosne jawą się stają.. Mam nadzieję, że ja również jestem tym wszystkim dla Ciebie.Życzenia na urodziny dla męża Dziękuję za każdą zmarszczkę na Twojej twarzy, i te od smutku i te ze śmiechu.. Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat!. Słonko niech lica Tobie ogrzewa.. Niech Twój uśmiech zdobi mój poranek Korzystając z niezłomnego prawa ukochanej, daję Ci odporność na wszelkie kłopoty, smutki i przypadkowe zniewagi!. Mnóstwo uśmiechu każdego dnia i jeszcze więcej miłości!. Niech życie da Ci wielką radość, sukces zawodowy, niezawodnych przyjaciół, zdrowie i spełnienie wszelkich pragnień!Zyczenia urodzinowe dla ukochanego mezczyzny na urodziny..

Życzenia miłosne.

Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe!. Marzeń o które warto walczyć.. Delikatnie przytul mnie, ciepło prześlij choć myślamiŚredniej długości życzenia miłosne dla męża dopasowane są do kryształów 3D o wymiarach.. Kocham cię każdego ranka, popołudnia i nocy!. Niech Cię do snu kołyszą drzewa.. Za Twoje dłonie, które potrafią być silne i czule delikatne.. Wszystkiego najlepszego!. Chcę by te gwiazdy co są na niebie.. Kocham cię i cenię naszą rodzinę.. Ślę Ci dzisiaj swoje życzenia, niech się życie Twoje na lepsze zmienia, mnóstwa przyjaciół, wiele miłości.. Pory roku się zmieniają, ale moja miłość do ciebie pozostaje taka sama.Serwis z życzeniami na dzień kobiet oraz walentynki.. Niech życie da Ci wielką radość, sukces zawodowy, niezawodnych przyjaciół, zdrowie i spełnienie wszelkich pragnień!. Za to, że dzięki Tobie mamy cudowną rodzinę.May 13, 2021Mój Kochany Mężu, W Twoje urodziny pragnę Ci złożyć serdeczne życzenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt